Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   NA XXIV NIEDZIELE ZWYKŁĄ  17.09.2023 R.

Dziś przeżywamy kolejną rocznicę sowieckiego agresora na Ziemię Polską  i Polaków na wschodzie 17.09.1939 roku. W modlitwie pamiętamy o ofiarach.

Jutro wyjeżdżamy Lichenia. Wyjazd z Janowa o godzinie po 6.00, następnie Piasek i Czepurka. Na jutrzejszy wyjazd zwolniły się dwa miejsca.

21 września o godzinie 11 będzie msza św. dla chorych i starszych wiekiem z sakramentem namaszczenia chorych oraz nabożeństwem lourdzkim. Siedem osób mogę zabrać busem. Proszę o zapisanie się w zakrystii. Zachęcam do prywatnej pielgrzymki do Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin.

  Zbiórka ministrantów z klas szkoły podstawowej w sobote o godzinie 10.00, zapraszam młodszych chłopców klas III lub II jako kandydatów do ministrantury.

Próba scholki także w sobotę o godzinie 10.00. Zapraszam dzieci i  młodzież ze szkoły podstawowej, którzy lubią, umieją śpiewać, a przy tym kochają Pana Jezusa, aby Jemu służyć swoim głosem.

Za tydzień o godzinie 17.00 koncert organowy przy akompaniamencie flecistki. Więcej informacji na ogłoszeniu w tablicy przed kościołem oraz na plakatach, które od wtorku będą rozwieszone na słupach ogłoszeń. Po koncercie będzie można nabyć cegiełkę, z której dochód będzie przeznaczony na nową podłogę na chórze. Serdecznie zapraszamy.

Za tydzień dzieci klas III po Mszy św. o godzinie 11.30 otrzymają małe dzienniczki obecności na niedzielnej eucharystii.

26 września w parafii Myszków Mijaczów będą gościły relikwie Błogosławionej Rodziny ULMÓW. Dokładny plan nabożeństw z Mszą św.   o godzinie 18.00 jest wywieszony w gablocie przed kościołem.