Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA  PAŃSKIEGO  12.05.2024 R.

Dziś w kaplicy w Piasku o godz. 09.30, uroczystość odpustowa ku czci św. Stanisława Biskupa i męczennika.

Próba dzieci klas III we wtorek i w środę o godz. 15.00                                                                                                                                             Sprzątanie kościoła przed Uroczystością w piątek o godz. 17.00                                                                                                                     Spowiedź przed I Komunią św. w sobotę o godz. 09.00                                                                                                                                        Uroczysta Msza św. w niedzielę o godz. 11.30.

Spotkanie  z dziećmi klas IV przed rocznicą Komunii św.  w czwartek o godz. 15.00.

Ks. proboszcz z parafii Złoty Potok organizuje w lipcu wyjazd na Podlasie. Dokładny termin, program i koszt wyjazdu na ogłoszeniu   w gablocie przed kościołem.

Ołtarze Bożego Ciała:

I – Piasek i Śmiertny Dąb

II- plus dywan/ o ile będzie robiony/ Janów i Ponik

III – Skowronów

IV – Czepurka

Bardzo dziękuję osobom z Piasku, które przygotowały kościół do Uroczystości odpustowej.