Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIADUSZPASTERSKIE NA XVIII  NIEDZIELE ZWYKŁĄ       01.08.2021 R.

     Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu przy poświęceniu pojazdów. Zebraliśmy 1640 zł. Pieniądze będą przekazane 15 sierpnia polskiemu misjonarzowi, który od wielu lat posługuje w Kolumbii. Aktualnie jest na urlopie w Polsce, który przysługuje misjonarzom co trzy lata i który zbiera na środek transportu, czyli na nową łódź, bo jak mówi,  tylko łodzią może dotrzeć do swoich wiernych. 

     Od dzisiaj zapisujemy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Przy zapisie podajemy swój adres, pesel oraz zostawiamy 10 zł. Zapisy w  zakrystii po lewej stronie.                                                                                                                        Dożynki parafialne będą w pierwsza niedziele września na Mszy św.  o godz. 11.30.

     12 sierpnia będą w naszej parafii gościli pielgrzymi z Rzeszowa,  a 13 sierpnia pielgrzymi  z diecezji Zamojsko Lubaczowskiej. Więcej szczegółów za tydzień.

      W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.                                                                                Odwiedziny chorych w domach w piątek od godz. 08.00.                                                                                                                         Spowiedź popołudniowa w piątek od godziny 16.30.                                Nabożeństwo pierwszej soboty o godzinie 07.00.

    W najbliższą sobotę na godzinę 08.30  proszę chętnych mężczyzn do pomocy.  Konkretnie chciałbym wymienić 5 okien  w budynku plebanii.                                                                                                                        Dziękuję mieszkańcom Piasku za przygotowanie świątyni do niedzielnej Eucharystii. Za tydzień proszę mieszkańców ulic Kościelnej, Ogrodowej, Polnej oraz Leśnej.

Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę na poszkodowanych przez nawałnice oraz powódź…

    

Powszechny Spis …